Sözcü Plus Giriş

Kadınlar yatakta bunları bekliyormuş!

Sağlıklı bir hayatın en önemli göstergelerinden olan, mutlu bir cinsel hayat için dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar bulunmakta. İşte mutlu bir cinsel hayat için kadınların yatakta beklediği bazı hareketler...

Güncellenme: 14:58, 18/02/2017
Kadınlar yatakta bunları bekliyormuş!

Mutlu bir cinsel hayat için çiftler karşılıklı olarak birbirinden bazı hareketler beklemekte. Kadınların partnerlerinden bekledikleri bazı hareketler ise cinsel hayata bambaşka boyutlar katmakta. İşte o hareketler;

BAKIMLI OLUN

shutterstock_226301614-custom

Kadınlar partlerlerinin bakımlı ve hoş kokulu olmalarını bekliyorlar. Bakımlı bir erkeğin partnerini ne kadar mutlu edeceği gözle görülür bir gerçek.

BAŞLICA ŞARTLARDAN BİRİ HİJYEN

shutterstock_135059636-custom

Hijyenik olmak aynı zamanda sağlık ve güzel kokuyu da yanında getiriyor. Kadınların partnerlerinden beklediği en önemli konulardan biri hijyen.

UZUN SEVİŞME SÜRESİ

shutterstock_93017344-custom

Kadınlar partnerlerinin erken boşalmasından şikayetçi. Çok uzun süren bir sevişmenin de yorucu olduğunu düşünen birçok kadın tam ortasının bulunması halinde daha mutlu oluyorlar.

ÖN SEVİŞME ÖNEMLİ

shutterstock_21851674-custom

Sevişmeyi duygu dolu bir atmosfere taşımanın önemli olduğu birçok kadın tarafından vurgulanıyor. Sevişmeye hazır olmak için ön sevişmenin önemli olduğunu düşünen kadınlar, ön sevişmenin uzun olmasını rahatlatıcı buluyor.

ÖZEL BÖLGELERE ÖZEL ÖNEM

shutterstock_270888629-custom

Klitoral orgazmın sağlanması birçok kadın için çok önemli. Vajinal orgazmdan daha kolay gerçekleşen klitoral orgazm, kadınların yatakta beklediği ayrıntılardan.

GÜZEL CÜMLELER KURUN

koc

Kadınlar cümlelerin gücüne derinden inanıyor. Güzel cümleleriniz yatakta partnerinizi daha mutlu edecektir.

İlginizi ÇekebilirSeks dağında ilginç olaylar yaşanıyorSeks dağında ilginç olaylar yaşanıyor

 

İlginizi ÇekebilirSeksi dansın sonu dramla bitti!Seksi dansın sonu dramla bitti!
Yayınlanma Tarihi:14:57,