Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kamyon terörüne isyan etti!
Kamyon terörüne isyan etti!
Kuzey Marmara otoyolunun inşasında çalışan ve Göktürk-Hasdal yolunu sıklıkla kullanan kamyonların yarattığı trafik terörü had safhaya ulaştı. Son olarak Sözcü yazarı Rahşan Gülşan, kamyonların trafiği nasıl terörize ettiğini ortaya koydu. 
Yaşam 12 Eylül 2017 - 15:19

Göktürk-Hasdal arası aracıyla 90 kilometrelik hız sınırına uyarak seyir alan Sözcü yazarı Rahşan Gülşan, çektiği videoyla kamyonların yarattığı trafik terörünü gözler önüne serdi.

“Artık sinirden delirmek üzereyim. Bu video Göktürk-Hasdal arasından. Galiba birileri sarı kamyonları EDS’den koruyor!” başlığı ile videoyu Twitter hesabından paylaşan Gülşan “(Yolda) 90 kilometre hız sınırı var. Elektronik Denetim Sistemi (EDS) var. Ortalama hız ölçüyor. Havaalanına çalışan kamyonlar hıza uymuyorlar. Ya muhtemelen plakaları tanımlı ve muaflar ya da başka bir şey var. Biz 90 kilometre hızla giderken herif bastı gidiyor ve tamamı böyle. Çok enteresan bazı otobüs firmaları da böyle. Hepsinin muafiyeti var” dedi.

Video çekildiği sırada bir kamyonun sağdan süratli bir şekilde, trafik kurallarını hiçe sayarak, orta şeritteki Gülşan’ı sıkıştırması da dikkat çekti.

Son güncelleme: 17:29 - 12.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.