Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanye West Mary operası için kendini gümüş rengine boyadı alay konusu oldu
Kanye West Mary operası için kendini gümüş rengine boyadı alay konusu oldu
Kanye West, Mary adlı bir opera sergilemeye hazırlanıyor. Provalar için gümüş rengi elbise giyem ve tüm vücudunu gümüş rengine boyayan West, sosyal medyanın diline düştü...
Yaşam 10 Aralık 2019 - 10:43

Ünlü rapçi Kanye West, son birkaç yıldır kendini dine adadı. Önce Sunday Service adında bir koro kuran West, her pazar ayin düzenlemeye başladı. Ardından kendi kilisesini açmaya karar veren West, şimdi de Meryem Ana’nın hayatının anlatılacağı Mary adında bir opera sergilemeye hazırlanıyor.
Operanın provaları için, kendi de dahil olmak üzere tüm Sunday Service ekibine tek tip gümüş rengi elbise giydiren ve vücutlarını gümüş rengine boyayan West’i görenler tanımakta zorlandı.
42 yaşındaki yıldız baştan ayağa gümüş rengindeki kostümüyle dikkat çekerken, sosyal medyaya da alay konusu oldu. Gerek Instagram gerek Twitter dünden bu yana West’i konuşuyor ve onu pek çok karaktere benzettiler…