Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kasko poliçesi yaptıranlara, sağlık kontrol paketi hediye
Kasko poliçesi yaptıranlara, sağlık kontrol paketi hediye
Doğa Sigorta A.Ş kasko poliçesi yaptıran sigortalılara Kolan Hospital Group işbirliğiyle Kontrol Paketi hediye ediyor. Yer aldığı branşlarda sigortalıların aileleri ve sevdiklerini de güvence altına alan bir yaklaşım sergileyen şirket, bu iş birliği kapsamında kasko yaptıranların eş ve çocuklarına da avantajlı fiyatlar sunuyor.
Yaşam 25 Ocak 2018 - 17:35

Sigortalıların yaşamlarını güvence altına almayı hedefleyen Doğa Sigorta A.Ş, verdiği bu hizmetin yanına bir sağlık avantajı ekledi: Kasko poliçesi yaptıran sigortalılara, Kolan Hospital Group iş birliğiyle Kontrol Paketi hediye edilecek.

PAKET 5 FARKLI KATEGORİ İÇERİYOR

İstanbul, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova illerinde ikamet eden otomobil sahibi gerçek kişi sigortalılar, kasko dahilinde farklı kategorilerde sunulan Kontrol Paketlerinden birini tercih edebiliyor. Üroloji, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Göz Paketi olmak üzere 5 farklı kategoride sunulan Kontrol Paketlerinden, kasko sahibi faydalanabiliyor. Poliçe sahibinin eş ve çocukları için ise avantajlı fiyatlar sunuluyor.