Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kate Middleton 500 bin dolarlık yüzüğünü takmayınca…
Kate Middleton 500 bin dolarlık yüzüğünü takmayınca…
Cambridge Düşesi Kate'in günlük yaşantısı ve henüz bir düşes olmadan önceki yaşantısına dair detaylar milyonların merak ettiği başlıklardan.
Yaşam 22 Ocak 2018 - 15:29

Hostes bir anne ve işadamı bir babanın kızı olan 36 yaşındaki Kate Middleton, Prens William ile yaptığı evlilik sonrasında tüm dünyanın bakışlarını üzerine çeken bir isim haline geldi. Attığı her adımla olay olmayı başaran ve mütevaziliğiyle evliliğinin ilk gününden itibaren İngiltere halkının sevgisini kazanan Middleton, özel yaşantısına dair detaylarla da merak edilen bir isim. İyi bir fotoğrafçı olan ve iki yıl Ürdün’de yaşayan Kate’in hayatına dair dikkat çekici detayları derledik…

kate-ic

DÜŞES’İN İKİ YILLIK ÜRDÜN MACERASI

Kate Middleton, babası Michael Middleton’ın, British Airways bünyesinde yöneticilik yaptığı dönemde iki yıl boyunca Ürdün’de yaşadı. Her ne kadar o dönemde sadece iki yaşında olsa da Ürdün’ün Kate üzerindeki etkisinin yadsınamaz olduğu bir gerçek.

ELEKTRONİK MÜZİK AŞIĞI

Her ne kadar magazin dergilerine yansıyan karelerde Kate Middleton’ı senfonik konserlerde görüyor olsak da bu onun elektronik müzikten ne kadar hoşlandığı gerçeğini değiştirmiyor. Prens William ile flört ettikleri zamanlarda en çok dinledikleri şarkılardan biri Bodyrockers’ın ‘I Like The Way’ isimli parçasıymış. Genç çiftin henüz evlenmeden önce bu şarkı eşliğinde büyük bir keyif alarak dans ettiklerine tanıklık eden çok insan var.

kate-ic-2

LİSE YILLARINDAN KALMA PRENS DETAYI

Kate’in lise yıllarında kaldığı yurt odasının duvarında yakın arkadaşı tarafından asılmış Prens William fotoğrafı olması dikkat çekici bir tesadüf! Her ne kadar Kate Middleton’ın duvarında o dönem başka birinin fotoğrafı asılı durmuşsa da ikilinin St. Andrews Üniversitesi’nde bir araya gelmesi hayatın hoş sürprizlerinden.

FOTOĞRAF ÇEKMEYİ SEVİYORDU

Kate’in henüz Cambridge Düşesi olmadan önceki ilgi alanlarından biri de fotoğrafçılık… Prenses Charlotte’un ilk resmi portresini çeken kendisi. Hatta minik prensesin ilk anaokulu anını fotoğraflayan kişi de Kate Middleton. Böylelikle son dönem kraliyet çocukları portrelerindeki samimi havanın nedeni de ortaya çıkmış oldu.

kate-ic-3

MÜTEVAZİLİĞİ VE GÖRGÜ KURALLARINA UYUMUYLA ÖRNEK BİR İSİM…

Kate Middleton, Great Ormond Street Hastanesi’ni ziyareti sırasında bir zamanlar Prenses Diana'ya ait olan, ünlü nişan yüzüğünü takmadı. Ancak yüzüğünü takmamasının belli nedenleri vardı. Hastanenin asgari düzeyde mücevher politikasını izleyen Kate, sade bir alyans takmayı tercih etti. Cambridge Düşesi, yeni açılan ve genç hastalara bakım hizmeti veren Mittal Çocuk Hastanesi'ni ziyaret ederek, aynı zamanda da tedavi gören çocuklar ile bir araya geldi. Kate'in 14 pırlanta ile çevrili ortasında 12 karat bir safirden oluşan değerli yüzüğünün 500 bin dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor. Prens Charles 1981’de Prenses Diana’ya evlenme teklif ettiği zaman ise yüzüğün değerinin 47 bin dolar olduğu söyleniyor.