Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kate Middleton Dame Grand Cross of the Royal Victorian Order nişanı aldı
Kate Middleton Dame Grand Cross of the Royal Victorian Order nişanı aldı
Kraliçe Elizabeth, Kate Middleton ve Prens William'ın 8'inci evlilik yıldönümü şerefine, Cambridge Düşesi'ni Dame Grand Cross of the Royal Victorian Order nişanı ile onurlandırdı.
Yaşam 1 Mayıs 2019 - 11:44

Geçtiğimiz günlerde Prens William ile 8’inci evlilik yıldönünümü kutlayan Cambridge Düşesi Kate Middleton, Kraliçe II. Elizabeth tarafından Dame Grand Cross of the Royal Victorian Order nişanı ile onurlandırıldı…

Prens William, Kraliçe II. Elizabeth, Kate Middleton

Kraliçenin verdiği bu nişanın, Middleton’ın kendisine ve monarşiye verdiği hizmetten dolayı verildiği ve nişanın bir şövalye unvanı kadar önemli olduğu söyleniyor.

Kraliçe II. Elizabeth ve Kate Middleton

Kraliyetteki en yüksek unvanlardan biri olan Royal Victorian Order nişanı, 1896’da Kraliçe Victoria tarafından kendisine ve monarşiye hizmet edenlere verilen bir nişan. Kensington Sarayı’ndan yapılan resmi açıklamada, “Royal Victorian Order ödülleri hükümdara verilen hizmetler için Kraliçe tarafından şahsen verilir” denildi…

Kraliçe II. Elizabeth, Prens William ve Kate Middleton

Etiketler