Keban’da yine yakalandı: Havyarı 2 milyon lira

Keban Baraj gölünde balıkçıların ağına bir kez daha Sibirya Mersin balığı takıldı. Balığın havyarının 2 milyon liraya kadar alıcı bulduğu biliniyor.

Keban’da yine yakalandı: Havyarı 2 milyon lira

Son zamanlarda Keban Baraj gölünde balıkçıların ağına takılan Sibirya Mersin balığı yeniden görüldü.

Sabahın erken saatlerinde göle ağ atan balıkçı Celal Bağ, ağı çıkardığında hiç görmediği bir balığın olduğunu fark etti.

Ağa takılan balığı görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Bağ, “Sabah balık avına çıktık. Ağımızı çektiğimizde farklı bir balık ile karşılaştık. Bu balığı görünce ilk önce çok şaşırdım daha önceden farklı arkadaşların da ağına takılmıştı fakat ben ilk defa gördüm. Telefonumla fotoğrafını çektikten sonra balığı, yeniden suya bıraktım” dedi.

Sibirya Mersin balığının havyarının 2 milyon liraya kadar alıcı bulduğu biliniyor. (İHA)

Caretta carettaların yuvalanma alanındaki barakalar için yıkım kararı İlginizi Çekebilir Caretta carettaların yuvalanma alanındaki barakalar için yıkım kararı 900 yıllık kalede kafatası olmayan iskelet bulundu İlginizi Çekebilir 900 yıllık kalede kafatası olmayan iskelet bulundu Diyarbakır'da hamsi festivali: 'Halay da bizim horon da' İlginizi Çekebilir Diyarbakır'da hamsi festivali: 'Halay da bizim horon da'

 

Loading...