Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian hapisten kurtardığı genci evinde ziyaret etti
Kim Kardashian hapisten kurtardığı genci evinde ziyaret etti
Kim Kardashian'ın ABD Başkanı Donald Trump'la görüşerek, yasal yollarla 17 mahkumu kurtardığı biliniyor. Bunlardan biri de Kapital Algarin. Kardashian dün, kurtardığı mahkumu ziyaret etti...
Yaşam 9 Mayıs 2019 - 10:00

Kim Kardashian ve hukuk ekibinin son üç ayda 17 mahkumun serbest kalmasına yardım ettiği ortaya çıktı. ABD Başkanı Donald Trump ile görüşerek yasal yollarla mahkumların serbest kalmasını sağlayan Kardashian, daha çok düşük düzeyde uyuşturucu suçu işleyen ve müebbet hapse mahkum olan mahkumları kurtarmış.
Daha önce şiddet içermeyen uyuşturucu suçuna rağmen ömür boyu hapis cezası alan ve 21 yıldır içeride olan beş çocuk annesi mahkum Alice Marie Johnson gibi, 7 yıldır hapiste olan Kapital Algarin de bu isimlerden biri… Algarin’in ikiz kardeşi Azaria, dün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Kim Kardashian ve Kanye West’in kendilerini evlerinde ziyaret ettiğini yazdı ve pek çok fotoğraf paylaştı. Söylenene göre Kim, gencin dövmelerini de sildirecekmiş…
“Kısa süre önce ikiz kardeşim 7 yıl yattığı ceza evinden serbest bırakıldı” diyen Azaria, kardeşinin o dönemde sürekli Kim Kardashian’a ulaşmak istediğini belirtti: “Benden Kim’in adresini istedi ve ben hep bunu erteledim. Çünkü hayalleri saçma ve gerçekçi değildi.”
Azaria Algarin uzun bir süre kardeşini mektup yollama konusunda rahatsız etmiş. Anneleri ise sorunu ortadan kaldırmak için Kapital’in mektubunu Kim’e göndermiş. Ve dün Kardashian ailesi, hapisten çıkan gencin evine ziyarette bulunmuş. “Kim Kardashian’ın kardeşime geri dönüş yapacağını düşünmezdim. MET Gala’dan hemen sonra, üstelik dördüncü bebeğinin doğumu yaklaşmasına rağmen, ailemize yardımcı olabilmek için buraya geldi” diyen genç kız, ikiz kardeşinin yaptığı bu doğru hareketten sonra onunla gurur duyduğunu da yazmış: “İlişkimiz son zamanlarda iyi değildi. Onun yokluğunun acısıyla yıllarca kendimden uzaklaştırdım. Ama dün tamemen eskisi gibiydik. Sanki tekrardan çocuktuk ve o 7 yıl hiç gitmemiş gibiydi. Bu her zaman hatırlayacağım muhteşem bir gündü.”