Kim Kardashian ve sevgilisi Pete Davidson 9 ayda ayrıldı

Hollywood'un gözde çiftlerinden Kim Kardashian ile Pete Davidson'ın aşkı 9 ay sonunda bitti.

Kim Kardashian ve sevgilisi Pete Davidson 9 ayda ayrıldı

Sosyetik güzel Kim Kardashian ile oyuncu sevgilisi Pete Davidson’ın aşkında sona gelindi… Ünlü çift yoğun programları sebebiyle ilişkilerinin yıprandığını söyleyerek 9 aylık ilişkiyi noktalama kararı aldılar.

İngiliz Daily Mail’de yer alan haberde Kardashian ve Davidson’ın arkadaş kalma kararı aldığı belirtildi. 28 yaşındaki Davidson ile 41 yaşındaki Kardashian’ın ilişkileri uluslararası magazin kamuoyunun gündemine oturmuştu.

Davidson’ın rol aldığı Saturday Night Live setinde tanışan çift kısa bir süre sonra birlikte olmaya başlamıştı. Çiftin uzak mesafe ilişkiden sıkıldığı kaydedildi. Davidson’ın işi gereği yurt dışında setlerde çalıştığına dikkat çekilirken Kardashian’ın bundan rahatsızlık duymaya başladığı ve sıkıldığı iddiaları bir süredir ortaya atılmıştı.

Çifte yakın bir kaynak, “Birbirlerini çok seviyorlar ve çok saygı duyuyorlar fakat uzun mesafe ilişki ve zorlayıcı takvimleri bu ilişkiyi yürütmeyi çok zor kılıyor” dedi.

Kim Kardashian ve Pete Davidson aşk sarhoşu İlginizi Çekebilir Kim Kardashian ve Pete Davidson aşk sarhoşu Kylie Jenner ve Kim Kardashian, Instagram'a tepkili: 'TikTok olmaya çalışmayı bırak' İlginizi Çekebilir Kylie Jenner ve Kim Kardashian, Instagram'a tepkili: 'TikTok olmaya çalışmayı bırak'
Loading...