Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızına evlilik teklif edilirken babanın yaptığı hareket ortalığı salladı
Kızına evlilik teklif edilirken babanın yaptığı hareket ortalığı salladı
Levi, çölün ortasında sevgilisine evlenmek teklifi etmek için dizlerinin üzerine çöktü. İşte tam da bu anlarda genç çiftin romantik anlarını baltalamayı planlamayı kafasına koymuş biri belirdi.
Yaşam 4 Nisan 2018 - 20:22

ABD’nin Nevada eyaletinde yaşayan Levi Bliss ve Allison Barron iki yıldır birlikteydi. Ve bu birliktelik bir evlilik teklifiyle taçlandı. Ancak genç kızın babası da bu sürpriz evlilik teklifinin içine dahil olmayı kafasına koymuştu…

24

Levi, çölün ortasında sevgilisine evlenmek teklifi etmek için dizlerinin üzerine çöktü. İşte tam da bu anlarda genç çiftin romantik anlarını baltalamayı planlamayı kafasına koymuş biri belirdi. O kişi de kızının hayatındaki en mutlu anlarından birinin komik şekilde akılda kalmasını isteyen baba Jake’ten başkası değildi.

25

Karşı tepenin üzerinde kızı ve damadını bekleyen adam, elinde ‘say no’ (hayır de) yazılı bir pankart tutuyordu.

5ac4dff2c9de3d1308116f76

Allison da konu ile ilgili şunları söyledi: ‘Babamın kişiliği böyle. Ailelermiz zaten çok yakınlar ve birbirini çok seviyorlar. Bu yüzden Levi’nin alınmayacağını düşünerek böyle küçük bir espri yapmak istemiş.Şimdiye kadarki en güzel günlerimden biriydi.’