Koca Ayak’a ait olduğu iddia edilen fotoğraflar gerçek mi?

Carolyn Day isimli ABD'li bir kadın, Washington'daki bir ormanda, bulunması zor Koca Ayak'ın görüntülerini yakaladığını düşünüyor.

Koca Ayak’a ait olduğu iddia edilen fotoğraflar gerçek mi?

Washington’daki bir dağın etrafındaki ormanda uzaktan kamerasıyla çekim yapan Carolyn Day, ağaçların arasından yürüyen büyük, kıllı bir figürü gösteren görüntüler çekti.

Day, görüntüleri ABD’nin Washington eyaletinde patikalarda çekilen fotoğrafları platformlayan bir Facebook grubunda yayınladı.

Daily Star’da yer alan habere göre, fotoğraf, büyük, kıllı bir figür ormanda yürürken ağaçları bölen güneşi gösteriyor.

Bazıları bunun oldukça basit bir insan olduğunu düşündü, ancak diğerleri bunun efsanevi yaratık Koca Ayak (Sasquatch) olabileceğini düşünüyor gibiydi.

“BENİM İÇİN GERÇEK”

Ayrıntılı bir yanıt, canavarı kendisinin gördüğünü söyleyen Susan adında bir kadından geldi.

Susan, gönderiye, “Daha önce Sasquatch gördüm. Gördüklerime göre doğru olan bazı şeylerden bahsedeceğim.”

“Dizden bükülme şekli, kolun uzunluğu, kafa kıllarının omuz kıllarının üzerine çıkma şekli, hem cilt hem de yüzdeki saç, derin bakışlar! benim için gerçek!!” yorumunu yaptı.

Susan’a başka kimse inanmasa da, kriptozooloji araştırmacısı ve yazarı Andy McGrath de, şehirleşme bu kadar hızlı devam ederse, yakalanması zor vahşi orman sakinlerinin onları keşfetmeden önce ölebileceğine inanıyor.

Fransa'daki çıplak gece kulübü etkinliği ses getirdi İlginizi Çekebilir Fransa'daki çıplak gece kulübü etkinliği ses getirdi Bilim insanları açıkladı... Gazete okumak bunamayı 13 yıl geriletebilir İlginizi Çekebilir Bilim insanları açıkladı... Gazete okumak bunamayı 13 yıl geriletebilir Öpüşen kadınları ayıran rahibe onlara 'şeytan' diye bağırdı İlginizi Çekebilir Öpüşen kadınları ayıran rahibe onlara 'şeytan' diye bağırdı
Loading...