Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Köpeği arabaya bağlayıp koşturdular
Çanakkale'nin Çan ilçesinde çekildiği belirtilen ve sosyal medyada paylaşılan, bir köpeğin aracın arkasına bağlanarak çekilmesi görüntüleri hayvanseverlerin de büyük tepkisine neden oldu.
Mehmet ANDAÇ
Yaşam 12 Şubat 2020 - 12:46

Edinilen bilgilere göre olay geçtiğimiz Çarşamba günü Çanakkale’nin Çan ilçesinde yaşandı. 17 LY 131 plakalı araç tarafından bir köpeğin ipe bağlanarak çekilme anı çevredeki bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

“KONUŞMAYA ÇALIŞTIM AMA KÜFÜR ETTİ”

‘Çanakkaleli Hayvanseveler’ isimli Facebook grubunda paylaşılan görüntüler, vatandaşların tepkisini çekti. Görüntüleri paylaşan Mehmet Çınar isimli kullanıcı, paylaşımında “Araç ile yanına gidip konuşmaya çalıştım ama araçtan inip küfür etmeye başladığı için inip yaklaşamadım. Videoda köpek normal yürüyor ama video çektiğimizi görünce yavaş yavaş kenara çekti arabayı. Fotoğrafta köpeğin gitmek istemeyip patilerinin kaydığı belli oluyor” ifadelerini kullandı.