Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kraliçe II. Elizabeth’ten, Meghan Markle’a açık çek; İstediğini seç!
Kraliçe II. Elizabeth’ten, Meghan Markle’a açık çek; İstediğini seç!
Kraliçe II. Elizabeth, yakında yeni evlerine taşınacak olan Prens Harry ve Meghan Markle'a paha biçilmez bir teklifte bulundu ve Kraliyet Sanat Koleksiyonu'ndan istedikleri bir parçayı seçebileceklerini söyledi...
Yaşam 4 Şubat 2019 - 15:02

Yakında ilk çocuklarını karşılamaya hazırlanan Prens Harry ve Meghan Markle, bebekleri dünyaya gelmeden kısa bir süre önce saraydan taşınacak. İngiltere’deki Frogmore Cottage’daki malikaneye yerleşecek olan çifte, ev hediyesi olarak Kraliçe’den paha biçilemez bir teklif geldi.

meghan2Paranın satın alamayacağı değerde bir ev hediyesi vermeye hazırlanan Kraliçe, Kraliyet Sanat Koleksiyonu’ndan istedikleri bir eseri seçebileceklerini söyledi.
meghan1Meghan Markle’ın ise 1 milyondan fazla resim, mobilya ve özel parçanın yer aldığı ve dünyanın en büyük özel koleksiyonu olan Kraliyet Sanat Koleksiyonu’ndan Andy Warhol ve Rembrandt’nin eserlerini istediği belirtiliyor..