Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kumru için şemsiye açtı
Kumru için şemsiye açtı
İzmir'in Beydağ ilçesinde buzdolabı tamirhanesinde çalışan 17 yaşındaki Semih Uzunoğlu, trafik ışıklarına yuva yapan kumruyu güneşten korumak için direğe şemsiye taktı.
Yaşam 5 Ağustos 2019 - 13:03

İzmir’in Beydağ ilçesinde yaşayan 17 yaşındaki genç, trafik ışıklarının bulunduğu direğe yuva yapan kumruyu güneşten korumak için direğe şemsiye monte etti. Kültür Caddesi’ndeki trafik ışıklarının bulunduğu direkteki şemsiye ve altındaki kumru yoldan geçenlerin dikkatini çekiyor.

Güneşin yakıcı etkisinden kumruyu şemsiye ile korumaya alan Semih Uzunoğlu, yaptığı açıklamada, buzdolabı tamirhanesinde çalıştığını söyledi. İşe gidip gelirken trafik ışıklarının bulunduğu direğe yuva yapan kumruyu gördüğünü anlatan Uzunoğlu, “Havalar bayağı sıcak ve direğe konan kumrunun da bu durumdan etkileneceğini düşündüm. Bunun üzerine satın aldığım şemsiyeyi direğe monte ettim. Her geçtiğimde şemsiyenin yerinde olup olmadığına bakıyorum” dedi. AA

Etiketler