Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kupaya doymuyorlar
Kupaya doymuyorlar
Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Türkiye Salsa Şampiyonası’na Aytunç Bentürk Dans Akademisi sporcuları damga vurdu.
Yaşam 6 Nisan 2016 - 03:04

122 çiftin katıldığı müsabaka renkli görüntülere sahne oldu.

Melisa-Cem çifti zor hareketleriyle yürekleri hoplattı.

Yoğun bir katılımın olduğu bu yılki şampiyonada birinciliği iki kez Dünya Dans Olimpiyatları Salsa Şampiyonu da olan Cem Demir- Melisa Sahra Katılmış çifti kazanırken, üçüncü kez Türkiye Şampiyonu olarak bir ilke imza attılar. İkincilik kürsüsüne Yiğit Işıyel-Hazal Akyüz çifti çıkarken, çekişmeli mücadeleler sonunda üçüncülük kupasını kazanmaya hak kazanan çift ise Onuralp Sancaktan-Su Gizem Akalan oldu.

ÜLKEMiZi TEMSiL EDECEKLER

Minikler klasmanında yarışan Dünya İkincisi Batuhan-Şevval Dere çifti, kategorilerinde Türkiye Şampiyonu oldu. Milli Takım antrenörü  de olan Aytunç Bentürk'ün öğrencileri toplamda iki şampiyonluk ve iki üçüncülük alarak dikkat çekti. Birincilik kürsüsüne çıkan Cem Demir- Melisa Sahra Katılmış çifti bu yıl ülkemizi hem Avrupa Şampiyonası'nda hem de Dünya Salsa Şampiyonası'nda temsil edecek.

Son güncelleme: 10:17 - 06.04.2016