Lessi’nin 10 yavrusunun ısınma keyfi

Erzurum'da Lessi adındaki kangal köpek bir ay önce 10 yavru dünyaya getirdi. Birbirinden tatlı kangal yavrular soğuk havada bahçede yakılan ateşin etrafında ısınıyor.

Lessi’nin 10 yavrusunun ısınma keyfi

Erzurum’un Olur ilçesine bağlı Ormanağzı köyünde Asım Özdemir’e ait Lessi adlı kangal köpeği, bir batında 10 yavru dünyaya getirdi.

Kış mevsiminin çok sert geçtiği şehirde yavrular, soğuk havadan etkilenmemek için bahçede yakılan ateşin çevresine toplanıyor. Yan yana dizilen yavrular, güzel görüntüler oluşturuyor.

Yavruları, sütten kesildikten sonra isteyenlere verebileceğini belirten Asım Özdemir, “Henüz yavruyken aldığımız kangal, bir ay önce 10 yavru dünyaya getirdi. Ateşi, anne köpeğe yiyecek hazırlamak için yakıyorum. Ateşin üzerinde tencere kaynarken yavrular da etrafında toplanıp, sıcağın keyfini çıkarıyor” dedi. (DHA)

Bursa'da yetiştirdiği Sivas kangallarını 7 bin liradan satıyor İlginizi Çekebilir Bursa'da yetiştirdiği Sivas kangallarını 7 bin liradan satıyor Kangal köpekleri bu tesiste korunuyor İlginizi Çekebilir Kangal köpekleri bu tesiste korunuyor Kangal ve akbaşlar için 1 yıl bekliyorlar İlginizi Çekebilir Kangal ve akbaşlar için 1 yıl bekliyorlar

 

Loading...