Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lindsay Lohan, Sussex çiftine paparazziden kaçma tüyoları verdi
Lindsay Lohan, Sussex çiftine paparazziden kaçma tüyoları verdi
Ünlü oyuncu Lindsay Lohan, kraliyet görevlerini bırakarak Los Angeles'a taşınan Meghan Markle ve Prens Harry'ye paparazzilerden nasıl kaçabileceklerini anlattı.
Yaşam 28 Nisan 2020 - 11:58

Bir radyo programına katılan ABD’li oyuncu Lindsay Lohan, Los Angeles’ta yaşamaya başlayan eski Kraliyet çiftine, tecrübelerinden yola çıkarak orada neler yapabileceklerini anlattı.

Andy Cohen’a konuşan Lohan, “Kendilerine ait özel bir plajları olmadıkça halka açık plajlara çıkmamalılar. Orada yeterince açılmadan sörf de yapamazsınız” dedi.

DepoPhotos

Los Angeles’ta halka açık yerlerde bir şeyler yapmanın zor olduğunu belirten Lohan, “Neyse ki bu zamanlarda herkes evde ama bugünler geçince sadece şöförünüzle bir yerlere gidebilirsiniz” şeklinde konuştu.

Meghan Markle ve Prens Harry, oğulları Archie ile birlikte kraliyetten uzakta ve kendi paralarını kazanmaya karar vererek önce Kanada’ya, daha sonra da Los Angeles’a taşınmıştı.