Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Liya ne demek? Gündemdeki isim Liya’nın merak edilen anlamı…
Liya ne demek? Gündemdeki isim Liya’nın merak edilen anlamı…
Liya ismi Türkiye'de pek rastlanmayan bir isim olduğu için vatandaşlar tarafından anlamı merak ediliyor. Özellikle Tarkan'ın çocuğuna Liya adı verilmesiyle gündeme gelen Liya adının anlamı ve hangi dilden geldiği ne dair detaylar şu şekilde...
Yaşam 14 Temmuz 2018 - 10:12

Kız çocuklara verilen bir isim olarak tercih edilen Liya isminin anlamı merak ediliyor. Liya adının anlamı ne? Tarkan’ın kızının adının Liya olmasıyla merak konusu olan Liya. Liya’nın anlamı ne?

LİYA İSMİNİN ANLAMI NE?

Liya'nın anlamı “Sabırlı, Sabrın en iyisi, sabrın en güzeli, en sabırlı” anlamına gelmektedir. Liya isminin Tarkan’la beraber gündeme gelmesiyle kız çocukları için daha çok tercih edileceği tahmin ediliyor. Arapça kökenli bir isim olan Liya, kız çocuklarına verilmektedir.

“GÜNEŞ GİBİ DOĞDU”

Instagram'dan çocuğunun fotoğrafını paylaşan Megastar “Çooook güzel duygular içindeyiz” dedi.

tarkan

Megastar duygularını şu ifadeyle anlattı:

“Kızımız “Liya” dünyaya geldi :)
Güneş gibi doğdu hayatımıza.
Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çooook güzel duygular içindeyiz…”

ŞUBAT AYINDA DUYURMUŞTU

2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine giren Tarkan Tevetoğlu, baba olacağını Şubat ayında sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile duyurmuştu.

Son güncelleme: 14:40 - 14.07.2018