Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Madonna Billboard Müzik Ödülleri’nden ödül almayacağını öğrendi sitem etti
Madonna Billboard Müzik Ödülleri’nden ödül almayacağını öğrendi sitem etti
Madonna, geçtiğimiz gece Billboard Müzik Ödülleri'nde 5 milyon dolarlık bir performans sergiledi. Kendi hologram görüntüleriyle sahneye çıkan ve yeni şarkısı Medellin'i seslendiren ünlü şarkıcı geceden ödül alamayınca yere yatarak sitem dolu bir video çekti...
Hale Ceylan BARLAS
Yaşam 3 Mayıs 2019 - 11:03

Pop müziğin kraliçesi Madonna, yeni albümü Madame X’in tanıtımlarına son sürat devam ederken, geçtiğimiz gece de Las Vegas’ta, MGM Grand Garden Arena’da düzenlenen 2019 Billboard Müzik Ödülleri törenine katıldı. Törende sahne performansıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı, hologramdan oluşan şovunda, kendi görüntüleriyle dans etti.
Şov için 5 milyon dolar harcayan Madonna, gerek stili, gerek dansı, gerek performansıyla herkesi kendine hayran bıraktı. O gece sahne alan pek çok ünlü isme de fark atan 90’lar efsanesi, ne yazık ki törenden eli boş döndü. Uzun süre albüm yapmasa da, performansı, kariyeri ya da yaşı itibariyle ödül alması gerektiğine inanan Madonna, hayal kırıklığına uğrayınca kuliste yere yatarak bir video çekti ve esprili bir şekilde sitem etti.
Gecede Erdem markasına ait bir tasarımla sahneye çıkan Madonna çektiği videoda “Hiçbir masraftan kaçınmadığın performansım öncesi kulisteyim. Yine her zaman ki gibi ödül verilmeyeceğini öğrendim. Ben sadece insanlık için buradayım. Önemli olan insanlık, önemli olan benim” dedi…

Etiketler