Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Manken Deniz Akkaya’ya ‘Haberleşmenin gizliliğini ihlalden’ dava açıldı
Manken Deniz Akkaya’ya ‘Haberleşmenin gizliliğini ihlalden’ dava açıldı
Manken ve programcı Deniz Akkaya’ya "Haberleşmenin gizliliğini ihlalden" dava açıldı
Yaşam 15 Mart 2018 - 19:18

CAN ÖZÇELİK

Şarkıcı Murat Boz'un basın danışmanı Mürvet Uç, manken Deniz Akkaya'ya gönderdiği ve Tarkan ile ilgili olduğu iddia edilen telefon mesajlarının sosyal paylaşım sitesinde yayımlanması üzerine dava açtı. Deniz Akkaya hakkında “Haberleşmenin gizliliğini ihlalden” açılan davanın ilk duruşması İstanbul Adliyesi’nde görüldü. Taraflar mazeret bildirerek duruşmaya katılmadı. Duruşma ertelendi.

deniz-akkaya-ic

2016 yılında yaşanan olayda Deniz Akkaya, Murat Boz'un ekibinin kendisine gönderdiği mesajları sunduğu TV programında okumuştu. Akkaya, mesajlarda Tarkan'ın halkı aşağı gören bir sanatçı olarak itham edildiğini iddia etmişti. Akkaya kendisine gelen bu mesajları sosyal medya hesabından da yayımlamıştı.

denizakkaya243_1_1_1520539590

Deniz Akkaya, yaşanan tartışmanın sunduğu programda “Tarkan'ın yüzlerce şarkısını ezbere biliyorum ama Boz, TV ve sinema kariyerine ağırlık verdiği için, müzik kariyeri geride kaldı. Haliyle şarkısını bilmem” sözlerini söylemesinden sonra başladığını öne sürmüştü.

Son güncelleme: 19:25 - 15.03.2018