Margot Robbie, Barbie filminde Barbie’yi canlandıracak

Para Avcısı, Suicide Squad: Gerçek Kötüler'deki Harley Quinn karakteri ve Terminal gibi ses getirmiş filmlerde oynayan Margot Robbie, şimdi de Barbie rolüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor...

Margot Robbie, Barbie filminde Barbie’yi canlandıracak

Kıyafetleriyle, stiliyle, güzelliğiyle her çocuğun en sevdiği bebek olan Barbie, Margot Robbie ile hayat bulacak. Barbie’nin 60. yılını kutlaması şerefine çekilecek film şimdiden merak konusu. Filmindeki rolü için kameralara poz vermeye başlamasının yanı sıra verdiği röportajda, “Barbie ile oynamanın özgüven, merak ve çocuklarla iletişim kurma gücü verdiği bir dünyada Barbie, 60 yıldır prenseslerden başkanlara her kim olursa olsun çocuklara hayalgüçlerinin gelişmesi için ilham veren bir marka olmuştur. Tüm dünyadaki çocuklara pozitiflik aşılayacak olan filmdeki bu rolü almakla ve yapımcılığını üstlenmekle gurur duyuyorum” dedi.
barbie-3Henüz senaryosu, yönetmeni veya çıkış tarihine dair bilgi paylaşılmazken, Robbie’yi başrolünde izleyeceğimiz Barbie filminin çekimlerinin bu yıl sonunda başlayacağı konuşuluyor.
Mattel firması tarafından üretilen ilk Barbie oyuncağı, ABD’nin New York kentinde 1959 yılında düzenlenen oyuncak fuarında görücüye çıkmıştı.
barbie-2Filmin 1959 yılında Willow kasabasında geçeceği, yaşadığı dünyanın “mükemmel kadın” imajına uzak olduğunu farkeden Barbie’nin, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanıp kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alması konu edilecek ve Barbie uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkacak. Filmde aynı zamanda Barbie’nin stiline de geniş yer verileceği söyleniyor.

Loading...