Marilyn Monroe’nun eski evi 25 milyon liraya satışa çıktı

Batı Hollywood'daki Granville Kuleleri'nin içinde yer alan ve bir zamanlar Marilyn Monroe'ya ait olduğu iddia edilen iki katlı lüks bir çatı katı dairesi 2.49 milyon dolara (yaklaşık 24 milyon lira) satışa çıktı.

Marilyn Monroe’nun eski evi 25 milyon liraya satışa çıktı

Marilyn Monroe’nun 1962’de akut barbitürat zehirlenmesi sonucu 36 yaşında ölmeden önce yedinci ve son apartman dairesiydi. Monroe’nun Bretwood’daki evinde hayatını kaybetmeden önce bu apartman dairesinde kaldığı iddia ediliyor.

Sunset and Crescent Heights’taki evin yüksek tavanları, dairesel merdiveni, zikzak ahşap zemin dikkat çekiyor. Evin ayrıca sığınağa çıkan gizli bir merdiveni de var.

2.50 milyon dolara satışa çıkan ev, 1930 yılında Leland Bryant tarafından tasarlandı ve iki yatak odası, küvetli iki spa benzeri banyo ve iki park yeri sunuyor.

Pencereli bir oturma odası, avizeli resmi yemek odası ve Viking aletleri içeren bir mutfağı bulunuyor.

Ayrıca Granville Towers’ın tüm sakinlerinin bir yüzme havuzuna, spaya, kulüp binasına, avluya, bahçeye ve 24 saat kapıcıya erişimi bulunuyor.

Granville Towers’ta David Bowie de yaşıyordu.

Dünyanın en pahalı evi satışa çıkıyor: İçinde Caravaggio freski var İlginizi Çekebilir Dünyanın en pahalı evi satışa çıkıyor: İçinde Caravaggio freski var Genç Cadı Sabrina dizisinde kullanılan ev 1,95 milyon dolara satışa çıktı İlginizi Çekebilir Genç Cadı Sabrina dizisinde kullanılan ev 1,95 milyon dolara satışa çıktı Elm Sokağı Kâbusu'ndaki ev satışa çıkarıldı İlginizi Çekebilir Elm Sokağı Kâbusu'ndaki ev satışa çıkarıldı
Loading...