Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meghan Markle artık bir Vogue editörü
Meghan Markle artık bir Vogue editörü
Meghan Markle hakkında geçtiğimiz ay bir iddia ortaya atılmış ve Düşes'in Vogue dergisinde yazacağı söylenmişti. Dün Instagram'daki resmi Sussex Royal hesabı, iddiaların gerçek olduğunu açıkladı...
Yaşam 29 Temmuz 2019 - 09:07

37 yaşındaki Sussex Düşesi, kendisine ilham veren 15 kadından oluşan bir kapak hazırladı. Kapaktaki 16’ncı kare ise bir ayna. Markle, kapağa bakanların orada kendilerini görmelerini istediği için böyle bir tercihte bulundu.

Yaklaşık üç ay önce anne olan Meghan Markle, şimdi de yazar oldu. Geçtiğimiz ay, Markle’ın Vogue dergisinin ABD ve İngiltere yayınlarında yazacağı iddia edilmiş ama Kraliyet Ailesi’nden hiçbir açıklama gelmemişti. Hatta bu adımı atmasındaki sebep olarak da Düşes’in Prens Archie'yi doğurduktan sonra bir Kraliyet mensubu olarak düşük bir profil çizmesi olmuş.

Dün akşam Sussex Royal hesabı beklenen açıklamayı yaptı ve Meghan Markle’ın artık bir Vogue editörü olduğunu yazdı. Derginin İngiliz edisyonunda, eylül ayı itibariyle konuk editör olarak görev alacak Markle, ABD eski Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama ile de bir röportaj yapmış…

Markle, kapağı da kendisi hazırlamış. Ona fotoğraflarının çekilmesi için teklif gittiğinde ise kapakta yer almak istemediğini, bunun bencilce olduğunu söylemiş. Halbuki Prenses Diana 4 kez Vogue’a kapak olurken, Kate Middleton ise 2916’da derginin kapağında yer almıştı.

Markle’ın ilham veren 15 kadından oluşan listesinde ise; 81 yaşındaki oyuncu Jane Fonda ve 52 yaşındaki Mesika doğumlu Hollywood yıldızı Salma Hayek, ruh sağlığı alanında kampanyalar yapan model Adwoa Aboah, Orange Is the New Black dizisinin trans oyuncusu Laverne Cox, iklim değişikliği karşıtı kampanyalar düzenleyen Greta Thunberg ve Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern gibi isimler yer alıyor.

Son güncelleme: 08:34 - 30.07.2019