Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Meghan Markle bebek tutmayı bilmiyor’ tartışması
‘Meghan Markle bebek tutmayı bilmiyor’ tartışması
Kate Middleton, Meghan Markle, Prens William ve Prens Hary, dün Wokingham'daki Billingbear Polo Kulübü'nde bir hayırseverlik maçında yer aldı. Prens kardeşler maç yaparken eltiler ise çocuklarıyla maçı seyretti. Lakin Meghan'ın oğlu Archie'yi tutuş şekli tartışmalara neden oldu...
Yaşam 11 Temmuz 2019 - 09:47

Kraliyet Ailesi üyeleri Kate Middleton – Prens William ve Meghan Markle – Prens Harry, dün İngiltere’de düzenlenen Wokingham’daki Billingbear Polo Kulübü’nde bir polo turnuvasına katıldı. Hayırseverlik maçında prensler at üstünde koştururken, eltiler de çocuklarıyla birlikte maçı izledi.
Kate Middleton üç çocuğu ile keyifli vakit geçirirken, Meghan Markle ise acemi halleriyle dikkat çekti. Şu an resmi olarak hala doğum izninde olmasına rağmen, iki ay içinde üçüncü kez basının karşısına çıkan Meghan’ın bebeği Archie’yi tutamayışı tartışmalara neden oldu.
İlk kamuya açık verdiği görüntülerde iki aylık bebeği tutmayı bir türlü beceremeyen Meghan, kraliyet yorumcuları tarafından da eleştirildi. ‘Tutarken rahatsız gibi görünüyor’, ‘Birazdan bebeği bırakacak gibi’ yorumu yapan eleştirmenler dışında, sosyal medya da Meghan’ı acımasızca eleştirdi.
37 yaşındaki yeni anne için ‘Bebeği elinden alın düşecek’, ‘Meghan daha kendi bebeğini nasıl taşıyacağını bilmiyor! Utanç verici’, ‘Madem çocuk bakmayı bilmiyorsun, madem hiç öğrenme gibi bir niyetin yok, peki neden çocuk yaptın!’, ‘Küçük Archie için endişeleniyorum’, ‘Biri şu zavallı bebeğe şapka ve çorap giydirsin’, ‘Nasıl bir anne bebeğini böyle tutar’ gibi yorumlar yapıldı.

Meghan Markle, eşi Prens Harry'yi desteklemek için gittiği polo maçında objektiflere yakalandı. İki aylık bebeği Archie kucağındayken maçı izleyen Markle, minik Archie'yi güneşin zararlı etkilerinden korumak amacıyla NIVEA SUN Kids SPF 50+ güneş spreyini tercih etti.

Son güncelleme: 10:22 - 15.07.2019