Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meghan Markle, Kate Middleton’ı Instagram’da takip etmeyi bıraktı
Meghan Markle, Kate Middleton’ı Instagram’da takip etmeyi bıraktı
Geçtiğimiz ay 'sussexroyal' adında bir instagram hesabı açan Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliyet Ailesi'nin sahip olduğu 'theroyalfamily', Prens Charles ve Camilia'nın hesabı 'clarencehouse', Kate Middelton ve Prens William'ın Instagram hesabı 'kensingtonroyal'i takipten çıkardı...
Yaşam 2 Mayıs 2019 - 11:03

Meghan Markle ve Prens Harry çifti, geçtiğimiz ay tıpkı Kate Middleton – Prens William ve Kraliyet Ailesi gibi ‘sussexroyal’ adında bir Instagram hesabı açmıştı. Tabii öncelikli olarak Kate ve William’ın hesapları ‘kensingtonroyal’i, kraliyetin resmi hesabı ‘theroyalfamily ile Prens Charles ve Camilia’nın hesabı ‘clarencehouse’u takibe aldı…
Ne var ki dün, Meghan tüm kraliyete ait hesapları Instagram hesabından sildi… Bu durum önce ‘Büyük bir kriz’ gibi algılansa da durum sonradan ortaya çıktı. Meğer Meghan’ın tüm hesapları takipten çıkmasının önemli bir nedeni varmış.
Meghan, yardım kuruluşlarını öne çıkarmak istediği için böyle bir hamle yapmış. Sussex Dükü ve Düşesi, ‘Ruhsal sağlık ve spor, beden pozitifliği, kişisel gelişim ve insani bağlantıların önemini ortaya koyan’ kuruluşları teşvik etme amacıyla sadece bu alanlarda çalışan hesapları takip etmeye karar vermiş.
Mayıs, Amerika'da Ruhsal Sağlık Farkındalık Ayı olarak kutlanıyor. 13 Mayıs'ta ise İngiltere'de Ruhsal Sağlık Farkındalık Haftası başlıyor. Bu önemli dönemlere dikkat çekmek isteyen kraliyet çifti, her ay farklı alanlarda önemli işlere imza atan yeni örgütleri takibe alacaklarını açıkladı.