Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meghan Markle Max George’a Twitter’dan mesaj atmış
Meghan Markle Max George’a Twitter’dan mesaj atmış
Meghan Markle, Prens Harry ile tanışmadan önce The Wanted şarkıcısı Max George'a Twitter'dan mesaj atmış...
Yaşam 1 Haziran 2019 - 15:51

Sussex Düşesi Meghan Markle’ın 2013 yılında boşandıktan sonra şarkıcı Max George’a Twitter’dan direkt mesaj attığı ortaya çıktı. Hatta X Factor yarışmasının birincisi Matt Cardle ile de yine Twitter üzerinden sohbet ediyormuş.

Meghan Markle

Daha önce Michelle Keegan ile nişanlı olan Max George’un, Twitter’da Meghan ile konuştuğunu ve aynı zamanda X Factor birincisi Matt Cardle ile de mesajlaştığını The Sun’a anlatan bir kaynak, Meghan’ın sürekli ünlü isimlere mesaj attığını anlattı.

Max George

İsmi açıklanmayan kişi Max’in o dönem pop müziğin en büyük yıldızlarından olduğunu, Meghan’ın ünlü şarkıcıdan çok hoşlandığını ve sosyal medya üzerinden kendisine ulaştığını anlattı. İkili uzun süre Twitter üzerinden mesajlaşmış fakat sevgili olamamışlar.

Matt Cardle

Suits dizisinin yıldızı Meghan 2015 yılında ise Matt Cardle ile sosyal medyada flört etmiş. Tabii bu sohbetler sonunda da bir ilişki başlamamış. Zaten kısa süre sonra da Meghan, Prens Harry ile tanışmış.

Meghan 2018 yılında Prens Harry ile evlendi ve geçtiğimiz ay bir çocukları oldu.