Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meghan Markle Prens Harry’e alkolü yasakladı
Meghan Markle Prens Harry’e alkolü yasakladı
Sussex Düşesi Meghan Markle'ın şu sıralar eşi Prens Harry'e alkolü yasakladığı konuşuluyor. Dedikodulara göre Harry sadece maden suyu içebiliyor...
Yaşam 2 Ocak 2019 - 08:59

Meghan Markle yeni yılda da kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Şimdi de eşi Prens Harry’e koyduğu yasaklarla gündemde. Sunday Express’in haberine göre, 5 aylık hamile olan Meghan Markle, Prens Harry’e alkolü yasaklamış. Hatta kafein ve çayın da yasaklandığı söylenen Sussex Dükü sadece maden suyu içebiliyormuş…
prens-harry1Kraliyetten bir kaynak Sun Express’e, Meghan’ın yasaklarına koşulsuz uyan Harry’nin bu yaptığının büyük bir başarı olduğunu söylemiş. Zira Prens Harry çok genç yaşlardan bu yana alkol tüketen bir isim.
prens-harry3Daha fazla egzersiz yapması için baskı kurduğu söylenen Meghan, söylenenlere göre Prens Harry’i yogaya da başlatmış. Hatta Prens Harry’i görenler yogadan sonra daha rahat olduğunu gözlemlemiş. Yeme düzenin de değiştiğini belirten kaynaklar, Prens Harry’in artık sağlıklı yaşama başladığını belirtiyor.

prens-harry2
Son güncelleme: 09:59 - 02.01.2019