Meghan Markle’dan dikkat çeken bileklik… Göze gelmemek için taktı

Meghan Markle'ı adım adım takip eden İngiliz basını, bu kez de nazar boncuğundan esinlenilen bilekliğine dikkat çekti.

Meghan Markle’dan dikkat çeken bileklik… Göze gelmemek için taktı

Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakarak ABD’ye yerleşse de, Meghan Markle İngiliz medyasının radarından bir türlü çıkmıyor.

Markle son dönemde kullandığı takılarla gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir YouTube kanalında kendi yazdığı çocuk kitabını okurken toplam değeri 3.8 milyon TL olan takılar tercih eden Markle, bu kez de ‘NYTDealbook Online Summit’ etkinliğindeki bilekliğiyle konuşuldu.

Markle, nazar boncuğundan esinlenilen, altın ve elmaslarla süslü göz motifli bir bileklik taktı. The Sun’ın haberinde, Mateo New York tarafından tasarlanan bilekliğin, kötü ve istenmeyen enerjilerden korunmak için takıldığı belirtiliyor.

Bilekliğin satış fiyatının 1108 sterlin (14 bin 703 TL) olduğu da haberde verilen detaylar arasında.

Meghan Markle'ın hikaye videosunda dikkat çeken detay: Bir kolunda 3.8 milyon TL'lik servet yatıyor İlginizi Çekebilir Meghan Markle'ın hikaye videosunda dikkat çeken detay: Bir kolunda 3.8 milyon TL'lik servet yatıyor Eski iletişim sekreteri Meghan Markle'ı zora soktu: Mektubun sızacağını biliyordu İlginizi Çekebilir Eski iletişim sekreteri Meghan Markle'ı zora soktu: Mektubun sızacağını biliyordu
Loading...