Meghan ve Harry’ye eleştiri yağmuru: “Felaket tellalı gibiler”

İngiltere Kraliyet Ailesi'ne yakın bir isim, Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ı kıyasıya eleştirdi.

Meghan ve Harry’ye eleştiri yağmuru: “Felaket tellalı gibiler”

Kraliyet uzmanı Kinsey Schofield, Prens Harry’nin Nelson Mandela Günü için BM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmasıyla ilgili “huzursuz” hissettiğini söyledi.

Meghan Markle’ın da katıldığı etkinlikte Harry, iklim değişikliği, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali, Prenses Diana ve Mart 1997’de Mandela ile yaptığı görüşmeye kadar çeşitli konuları ele aldı.

Konuşmayla ilgili Daily Star’a konuşan Schofield, “Harry, orada olma fırsatından inanılmaz derecede gurur duyuyor. Bunlar, Megxit’i planlarken tasavvur ettikleri konuşma türleri. Bu, Barack Obama tipi bir fırsattı” dedi.

“AMERİKALILAR DAHA KÖTÜSÜNÜ GÖRDÜ”

Schofield, “Prens Harry’de beni rahatsız eden bir yoğunluk vardı. Sanki Mandela’nın hapsedilmesiyle ilgiliydi. Harry hâlâ çok kızgın bir genç adama benziyor. Bu onun yapabileceği bir duruş mu yoksa ton değişikliği mi bilmiyorum… veya eğer o sadece buysa.”

“Bence genel kamuoyu, dünyanın parçalanmakta olduğunu söyleyen Prens Harry ve Meghan Markle’dan bıktı. Amerikalılar başkanlık suikastlerini ve 11 Eylül’ü gördü. Korkunç şeyler gördük… güçlüyüz ve sefalet içinde yuvarlanmıyoruz.”

“Dünyamız gerçekten yanıyor mu, yoksa Harry, yıllardır korunaklı yaşayıp şimdi Kensington Sarayı’nın dışında olduğu için panik mi yaşıyor?” dedi.

Schofield, Harry ile Obama arasındaki farkın, ikincisinin “onunla birlikte bir umut duygusu getirmesi” olduğunu söyleyerek “Harry’nin olumsuza odaklanmayı bırakması ve mesajlarını daha olumlu, canlandırıcı bir gelecek etrafında toplaması gerekiyor” dedi.

 

Prens Harry tekrar ABD siyasetine giriyor İlginizi Çekebilir Prens Harry tekrar ABD siyasetine giriyor Ünlü yönetmen Roman Polanski'nin 'cinsel istismar davası' yeniden görülüyor İlginizi Çekebilir Ünlü yönetmen Roman Polanski'nin 'cinsel istismar davası' yeniden görülüyor Prens Harry'nin arkadaşları: 'Meghan Markle eğlenmesini bilmiyor' İlginizi Çekebilir Prens Harry'nin arkadaşları: 'Meghan Markle eğlenmesini bilmiyor'

 

Loading...