Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meral Akşener, Eyüp Belediyesi hakkında suç duyurusu yaptı
Meral Akşener, Eyüp Belediyesi hakkında suç duyurusu yaptı
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Eyüp'teki hayvan katliamının sorumlusu olarak görülen Eyüp Belediye Başkanı ve bazı belediye çalışanları hakkında İstanbul Adliyesi Nöbetçi Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Yaşam 15 Kasım 2017 - 13:12

İstanbul’da Eyüp Sultan Belediyesi’nin hayvanlara yaptığı eziyet, geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan olaylarından biriydi. Eyüp Sultan Belediyesi’nin Göktürk’te küpeli, aşılı, kısırlaştırılmış köpekleri oklu iğneyle vurarak toplaması hayvanseverlerin büyük tepkisini çekmişti.

AKŞENER, VAHŞETE DUYARSIZ KALMADI
Sözcü.com.tr’nin günlerce gündemde tuttuğu vahşete toplumun her kesiminden tepki yağdı. Bu haberlerin ardından İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi Başkan Avukat Yasemin Babayiğit ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Eyüp Sultan Belediyesi ile ilgili suç duyurusunda bulundu.

meral-aksener-dha-487
Özellikle sosyal medyada da hayvanlara karşı yapılan işkencelerin gündeme getirilerek kıyasıya eleştirildiği bir dönemde atılan bu adım konu hakkında duyarlı olan hayvanseverleri mutlu etti.