Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mert Güler ile Meditatif Sohbet
Mert Güler ile Meditatif Sohbet
Meditatif danışman Mert Güler, bu akşam ‘Değişimden Dönüşüme Giden Yol’ isimli sohbeti ile herkesi bekliyor. Usta eğitmen Güler, değişimin büyüsünü ve ‘ben’i aramanın sıra dışı bir yolculuk olduğunu belirtiyor.
Yaşam 19 Nisan 2017 - 12:26

Güler'in her çarşamba yaptığı sohbet Nişantaşı’nda her hafta daha çok katılım ve yükselen enerji ile devam ediyor. Satsang; meditatif bir ortamda ruhsal sohbet almak anlamına gelir. Bu sohbetler katılımcıların içsel yolculuklarında karşılaştıkları sorularını sorabilme fırsatı bulurlar. Özel cevaplar aslında tüm dinleyenler içindir ve dönüştürücüdür.

Mert Güler, Büyükada'nın nefis ortamında ‘İnziva Büyükada' isimli merkezinde eğitimler ve kamplar düzenliyor. Klasik Yoga ve Farkındalık Merkezleri kurucusu Mert Güler, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde ilk defa açılan “Yoga” ve “Spor Örgütlerinde Stres Yönetimi” derslerini öğretim görevlisi olarak vermektedir. Yüksek lisans bilimsel tez çalışmasını “Yoga Egzersizlerinin Çalışanlarda; Yaşam Kalitesine ve Esenlik Algısına Etkisi” konusu üzerinde yapmıştır. Klasik Yoga, Nlp Master Practitioner, Wellness Antrenörlüğü, Uluslararası Fitness alanlarında eğitmenlik sertifikalarına sahiptir.

19 Nisan’da  Nişantaşı Exclusive Teras Katı (The Cabinn )’de düzenlenecek etkinliği kaçırmayın.