Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Moda’nın en moda mekanı Popmod geçmişe yolculuğa davet ediyor!
Moda’nın en moda mekanı Popmod geçmişe yolculuğa davet ediyor!
İş ve medya dünyasının yakından tanıdığı, tam bir Moda sevdalısı olan Sanberk kardeşlerin entelektüel bir merkez olmaya aday mekanı müdavimlerini bekliyor
Yaşam 24 Nisan 2016 - 22:10

Arkadaşlarınızla beraber hem eşsiz içkilerle lezzetli yemekler tatmak hem de 60-70-80’li yılların Türkçe pop müzikleri eşliğinde keyifli zamanlar geçirmek istiyorsanız Moda'nın şimdiden en popüler mekânı olmaya aday Popmod tam size göre!

İş ve medya dünyasının yakından tanıdığı ve tam bir Moda sevdalısı olan Sanberk kardeşlerin  entelektüel bir merkez olmaya aday mekanı Popmod sabah 06:30'dan itibaren müdavimlerini bekliyor. Popmod sabah 06:30'da modu antioksidan yada modu taze çekilmiş kahve olanlar için “take away coffee“ kısmı ile açılıyor. Buradan sabah okula yada işe giden Modalılar yada sabah sporuna sahile inmek isteyenler taze sıkılmış meyve sularını yada çekirdekleri yeni çekilmiş taze kahvelerini alıp geçebilirler. Saat 10:00'da Popmod Bistro kahvaltı servisine başlıyor gün boyu bistro olarak akşam saat 22:00'a kadar devam ediyor, daha sonrasında modu pop olanlar için 60'lar 70'ler 80'ler gece klübü ile devam ediyor.

Popmod'un yatırımcısı olan Regatta Group Yatırım A.Ş şirketinin kurucu ortağı  Damla Sanberk şunları söylüyor. “Henüz projemiz fikir aşamasında iken biz Moda'da, eşlik etmekten büyük keyif duyduğumuz Türkçe şarkılara  pop bir mekan tasarlamak istedik.

Marka ve konsept danışmanımız Filiz Tunaylı ve yaratıcı strateji ekibimiz ile birlikte ortaya çıkarttığımız bir marka  popmod. ”Mod” bir taraftan Moda'lı olmamızdan diğer taraftan “bugünkü modum” fikri üzerinden yürüdü, bugünkü modum dans, bu gece modum eğlence, modum aşk, modum sevgi, modum  60lar 70ler 80ler, modum pop, modum  Popmod gibi… “

Popmod fikri ile birlikte popmod sosyal platform projesi de gelişti. Bu projenin başında sevgili Batuhan Arıman var. Yazılımını yine kendimizin yaptığı sosyal bir paylaşım platformu tasarladık, yine “bukünkü modum” örneğinden gidecek olursak çeşitli duygu hashtagleri ile benzer duyguları paylaşan kişilerin, kendi algılarından paylaşım yaptığı ve bu kişileri birleştiren bir platform. Popmod’un internet sayfasında da bu Popmod soyal portalı sürekli açık ve bu paylaşımlar online olarak sürekli yayınlanıyor.

Nostaljinin bizi çağırdığı bir dönemde yaşadığımızı belirten Damla Sanbek, “Elbette 80’lerden sonra da popüler müzikte çok iyi performanslar yapıldı. Yine de bu dönemlerin parçalarını hangi lisanda dinlersek dinleyelim bizi tetikleyen eşlik etmek ye yönlendiren bir kıpırtı oluyor içimizde, diğer taraftan hala eğlenmeyi çok seven bir neslin de gençliği bu dönemler…” dedi.

Popmod kaliteli müzik ve 60, 70, 80’ler ile eğlenmeyi seven herkese açıktır. Take a way coffe ve bistro 4 mevsim ve haftanın 7 günü kendi çalışma saatlerinde hizmet sunuyor olacak. Klüp şimdilik pazartesileri hariç her gece çeşitli sürprizler ve etkinlikler ile açık olacak.