Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nişantaşı corona virüsüne adeta kafa tutuyor
Nişantaşı corona virüsüne adeta kafa tutuyor
Corona virüsü salgınına karşı alınan önlemlerin gevşetilmesinin ardından, vatandaşlar kendilerini sokaklara attı. İstanbul'un gözde semtlerinden Nişantaşı'nda sokağa çıkan insanların önlem almaması dikkat çekti. Yetkililer ise hiçbir şekilde denetim yapmıyor.
Emre ÇEVİK
Yaşam 9 Haziran 2020 - 09:45

Dünyayı etkisi altına alan corona virüsünün önlenmesi için üst düzey tedbirler alınmasının ardından, 1 Haziran’da normalleşme kararı alınmış ve kafelerden güzellik salonlarına kadar birçok işletmeye normalleşme süreci kapsamında düzenlemeler getirilmişti. Üst düzey tedbirlerin alındığı bu günlerde yetkililerin çabalarına rağmen Nişantaşı, “Yok artık” dedirten görüntülere sahne oldu.

KURALLAR İHLAL EDİLİYOR, DENETLEME YAPILMIYOR

Birçok mekanın tıklım tıklım dolu olması, maskesiz insanların yan yana oturması ve işletmelerin masaların düzenini ayarlamadığı görüldü. Birçok insan kol kola görüntülendi. Caddeler, mağazalar, AVM’ler tıklım tıklım dolarken hiçbir yetkilinin denetleme yapmaması ise oldukça şaşırttı.


Son güncelleme: 12:09 - 09.06.2020