Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Odayı temizlerken bulduğu 11 bin doları…
Odayı temizlerken bulduğu 11 bin doları…
Amerika'da bir otel çalışanı temizlemek için girdiği odanın çekmecesinde binlerce dolar buldu.
Yaşam 30 Nisan 2018 - 13:07

Olayı Michigan’da gerçekleşti. Yaşlı çift Kentucky’de yaşayan oğullarına daha yakın olabilmek adına ikamet ettikleri Michigan’dan taşınmaya karar verdi. Evdeki eşyaları taşınırken de burada bir otelde kaldılar. Çift otele yerleştiğinde yanlarına evlerinde sakladıkları 11 bin dolar nakit parayı da yanlarına almıştı. Ancak çift Kentucky’deki yeni evlerine taşındıklarında paralarını bulamadı. Çift ne yapacağını bilemedi ve her yeri aramaya başladı.

brigid

OTELİN KAT TEMİZLİKÇİSİ BULMUŞ!

Brigid Murray, çiftin kaldığı otelde oda hizmetlisiydi. Brigid, çift odadan ayrıldıktan sonra çekmecede yüklü miktarda nakit para buldu. Parayı alabilirdi ancak bir an olsun aklından geçirmedi. Son derece dürüst olan Brigid yıllardır aynı otelde çalışıyordu. Çift, Brigid sayesinde paralarına kavuştu. Brigid'in iş arkadaşları, hayatların hiç bu kadar dürüst bir insanla tanışmadıklarını söylüyorlar. ABC'den aktarılanlara göre, kadın para bulunduktan sonra ağlamış.

para-foto
Son güncelleme: 13:08 - 30.04.2018