Önemli isimleri bir araya getirecek buluşma!

RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması, gayrimenkul sektörünün tüm oyuncularını bir araya getirmeye hedefiyle yola çıktı. Bunun yanı sıra RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması kapsamında düzenlenecek olan oturumlarla da sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmak amaçlanıyor.

Önemli isimleri bir araya getirecek buluşma!

RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması için geri sayım başladı. Gayrimenkul sektörünün tüm üyelerini bir araya getirmeyi hedefleyen RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması'nda düzenlenecek oturumlar da katılımcıların bakış açılarını değiştirecek.
RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması'nın konuklarından birisi de Oxford Üniversitesi Öğretim Üyesi, Araştırmacı, Tarihçi Dr. Peter Frankopan. İngiltere, Çin ve Hindistan'da listelerde birinci sıraya yükselen, uluslararası bir sansasyon yaratan, “The Silk Roads: Dünyanın Yeni Tarihi” kitabının yazarı olan Türkiye ve yakın coğrafyasını yakından ilgilendiren İpek Yolu yaklaşımıyla Dünya tarihi ve geleceğini cesurca yorumlayan Frankopan, dünyanın yakın geleceği ve küreselleşmeye dair algıları değiştirecek.
RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması'nın bir diğer konuğu olan KONDA Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Dünya'da ve Türkiye'de olanlar ışığında bize, şirketlerimize çok önemli içgörüler sunacak bir oturum ile katılımcılarla birlikte olacak. Gündelik hayatın ritmi değişirken ne yapmalı, toplumsal rızayı anlamak neden gerekli, Toplum ve insan ile ilişkili şirket olmak neden önemli gibi başlıklarının işleneceği oturum katılımcılara çok önemli içgörüler sunacak.
New York, Oslo Salvador, Viyana uluslararası danışmanlık görevini üstlenmiş, bir çok şehir ve ülke için yönetim reformlarının yapılmasına katkı sağlamış, London LEP Yönetim Kurulu üyesi ve JLL Şehir Araştırmaları Merkezi Başkanı Greg Clark da RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması'nda yer alacak. UCL'de şehir liderliği profesörlüğü, OECD'de stratejik danışmanlık gibi görevleri ile metropolit strateji oluşturulmasında uzman bir isim olan GregClark, Avrupa'nın önemli şehirlerinden İstanbul'a uzanan yoğunluk deneyimlerini ve çözüm önerilerini aktaracak.