Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pahalı, gösterişli ve kalabalık bir Hint düğünü
Pahalı, gösterişli ve kalabalık bir Hint düğünü
Ünlü iş adamı Ajay Gupta'nın oğlu Kamal Antalya'da dillere destan bir düğünle evleniyor.
Yaşam 25 Nisan 2016 - 08:34

Sayısı 600’ü bulan davetli düğünün yapılacağı Mardan Palace’da konaklıyor. Aakash Jahajgarhia ile evlenecek olan Kamal Gupta üç gün üç gece sürecek düğünde yöresel adetlerin hepsini uygulayacak. Aile ile birlikte gelen; içlerinde ütücü, terzi, kuaför, tattoo sanatçıları ve özel kahyalarında bulunduğu aileye bağlı toplam 385 kişi görev yapıyor.

Foto: DHA

Kabalık konuk grubu, G.Afrika, Amerika, İngiltere ve Dubai’den geldi. Otelde VIP konuklar için 86 kişilik özel kahya ekibi hizmet veriyor. Düğün için üç tanesi Hintli olmak üzere 15 dekorasyon ve event firması görev yapıyor, ışık sistemlerini ise Londra’dan gelen 40 kişilik bir ekip yaptı Avrupa’nın en büyük havuzu ünvanına sahip 16000 m2’lik içinde Kız Kulesi bulunan otel havuzun üzeri platform ile kapatılıp sahne kuruldu.

100 ŞARKICI SAHNE ALACAK

Düğünde, dünyaca ünlü 100 Bollywood şarkıcı sahne alacak, kurulan çelik halatlarla akrobat ve dansçılar havada özel gösteriler yapacak Aile için 150 aşçı geleneksel sunumlar hazırlarken, tüm bu hazırlıkları 50 kişilik özel bir fotoğrafçı ekibi kayda alıyor.

“Yüzük merasimi”nin 1 haftadır Plaj bölgesinde süren hummalı hazırlıkları ve kurulan platformlar civar otellerden de rahatlıkla fark edilebiliyor. Törende yüzük paraşütle havadan getirilecek. 24 Nisan Pazar akşamı 19:30 da otel dış kapısında başlayan Barat Töreni tüm Antalyalılar tarafından izlendi. Otelin 2 dış kapısı arasında yapılan danslı yürüyüş 1.5 saat sürdü.

Son güncelleme: 10:13 - 25.04.2016