Polisten Murat Özdemir’e sert yanıt: Haddini bilerek konuş

Bolu'da bir televizyonda programındaki yarışmadan diskalifiye edilen, papağanına eziyet ve küfrederken yayınladığı görüntülerle gündeme gelen Murat Özdemir, hakkında şikayet olduğu gerekçesiyle ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Bir televizyon programından diskalifiye edilen, evinde beslediği papağanına eziyet ettiği görüntülerle gündeme gelen Murat Özdemir’in, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınında polis ve jandarmaya küfrettiğini iddia eden vatandaşlar polise ihbarda bulundu.

Şikayet üzerine gelen polis ekibi, Murat Özdemir’e ulaşamadı. Ekipler, Özdemir’in aracını kaldırım üzerinde park halinde görüp, durumu trafik ekiplerine bildirdi. Hatalı park edilen araç çekici ile kaldırılmak istendi.

“ALIN PARANIZI”

Bu sırada Özdemir, aracının yanına geldi. Çekici personeli, Murat Özdemir’e polis memurlarının talebi üzerine aracı çektiklerini söyledi. Özdemir ise “Yemişim memurunu” diyerek çekici personeline para teklifinde bulundu. Özdemir, bu sırada olay yerindeki polis ekiplerine de direndi. Özdemir ayrıca polislere de cebinden para çıkarıp, “Alın paranızı” dedi.

“DEVLETİN MEMURUNA HAKARET EDEMEZSİN”

Olay yerinde bulunan görevli komiserin, “Al paranı cebine koy. Senin paran hiç kimseye lazım değil. ‘Yemişim memurunu’ diye konuşma. Hadsizlik yapma. Devletin memuruna hakaret edemezsin sen. Aracını çektirmeyeceğim. Ama haddini bilerek konuş. Devletin bu kadar adamı senle uğraşıyor burada. Sen kimsin de seninle uğraşacak” diye ikaz edip, ekip aracına götürdü.

Özdemir, hakkındaki şikayet üzerine ifadesi alınmak üzere polise merkezine götürüldü. DHA

Serdar Ortaç corona virüsüyle mücadele ediyor İlginizi Çekebilir Serdar Ortaç corona virüsüyle mücadele ediyor Koray Avcı'nın imdadına zabıta yetişti İlginizi Çekebilir Koray Avcı'nın imdadına zabıta yetişti