Prenses Beatrice’in festival eğlencesi tatsız olayla bölündü

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gözlerden uzak yaşayan üyesi Prenses Beatrice, katıldığı bir festivalde, kredi kartının 3 kez reddedilmesi sebebiyle zor duruma düştü.

Prenses Beatrice’in festival eğlencesi tatsız olayla bölündü

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in torunu Prenses Beatrice, pazar günü sona eren 2022 Glastonbury Müzik Festivali’ne katıldı.

Festivale eşi Edoardo Mapelli Mozzi ile katılan 33 yaşındaki prenses, alanda fotoğrafı en çok çekilen isimler arasında yer aldı.

Prenses Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi…

Daily Mail’de yer alan habere göre, festivalde tatsız bir olay yaşayan prensesin kartı, ödeme için bir değil, iki değil tam üç kez reddedildi.

Kısa süreli bir utanca rağmen, Kraliçe’nin torunu sakin kaldı ve bir süre sonra alanda eğlenmeye devam etti.

22-26 Haziran tarihleri arasında düzenlenen 2022 Glastonbury Müzik Festivali’ne Sir Paul McCartney, Billie Eilish ve Kendrick Lamar’ın performansları damga vurdu.

 

Boşanacağı iddia edilen Monaco Prensesi ailesiyle mutluluk pozu verdi İlginizi Çekebilir Boşanacağı iddia edilen Monaco Prensesi ailesiyle mutluluk pozu verdi Prens Andrew'a milyonlarca TL rüşvet veren eski AKP'linin eşinin davası büyüyor: Prenses Beatrice'e yakın kaynaklar ilk kez konuştu İlginizi Çekebilir Prens Andrew'a milyonlarca TL rüşvet veren eski AKP'linin eşinin davası büyüyor: Prenses Beatrice'e yakın kaynaklar ilk kez konuştu Prens William ve Kate Middleton'dan bir ilk... İlginizi Çekebilir Prens William ve Kate Middleton'dan bir ilk...

 

Loading...