Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Program esnasında hastaneye kaldırıldı
Kanal D ekranlarında yayınlanan ekranların yeni nesil programı 'Gelinim Mutfakta'da ilginç bir olay yaşandı. Cansu, isimli yarışmacı canlı yayında doğum sancısı gelmesi üzerine hastaneye kaldırıldı.
Yaşam 1 Ağustos 2018 - 15:31

Gelinim Mutfakta’nın 2 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak olan bölümünde hamile olan Cansu’nun doğum sancıları başlıyor ve herkesi büyük bir korku kaplıyor.

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Gelinim Mutfakta’ isimli yarışmada ekranlarda çok az görülen bir hadise yaşandı. Hamile olarak yarışmaya devam eden Cansu’nun yayında doğum sancısı geldi. Apar topar hastaneye kaldırılan yarışmacı, diğer arkadaşlarını ve stüdyoda bulunanları endişelendirdi.
32018

Yayın esnasına doğum sancısını yoğun yaşamaya başlayınca başta kaynanası Sevgül Hanım olmak üzere herkes telaşlandı. Fatih Ürek hemen sağlık görevlilerini çağırdı. İlk müdahalesi stüdyoda yapılan Cansu’nun bir an önce hastaneye kaldırılması gerekti. Cansu, ambulansla hastaneye kaldırılırken diğer yarışmacılar tedirgin gözyaşları ile onu uğurladılar..

Son güncelleme: 16:38 - 01.08.2018