Rage Against the Machine gitaristi sahneden düştü

Rage Against The Machine'in peşini talihsizlikler bırakmıyor. Bu defa da grubun gitaristi Tom Morello, bir hayranın sahneye fırlaması üzerine harekete geçen güvenlik görevlisi tarafından yanlışlıkla sahneden düşürüldü.

Rage Against the Machine gitaristi sahneden düştü

Rage Against the Machine’in 58 yaşındaki gitaristi Tom Morello, grubun hafta sonu Toronto’daki konseri sırasında ilginç bir durum yaşadı. Grubun bir hayranı sahneye fırlayınca güvenlik görevlisi harekete geçti; ancak çılgın hayranı ıskalayan güvenlik yanlışlıkla Morello’nun üstüne atlayarak sahneden düşmesine neden oldu.

Olaylar grup, hit şarkısı “Killing in the Name”i seslendirirken gerçekleşti. Solist Zack de la Rocha, grup arkadaşına ne olduğunu anlayınca, ayağa kalkmasına yardım edebilmek için gösteriyi durdurdu.

11 yıl aradan sonra ilk kez turneye çıkan Rage Against the Machine’in bu, ilk yaşadığı talihsizlik değil. Grup, yıllar sonra gerçekleştirdikleri turne sırasında pek çok sorunla karşılaştı.

İkonik grup, daha turnenin başında büyük bir sorunla karşılaştı. Kasım 2019’da, 2020’de bir dünya turu için yeniden bir araya geldiklerini duyurdular; ancak corona virüsü pandemisi nedeniyle planlarını değiştirmek zorunda kaldılar.

Ardından Chicago’daki performanslarında vokalist Zack de la Rocha bacağını incitti ve o zamandan beri de oturarak performans sergiliyor. Şimdi de Morello, sahneden düştü.

1991 yılında kurulan grup, uzun süredir siyasi aktivizm geçmişine sahip. Şu anki turlarında da grup, Yüksek Mahkeme’nin Roe vs. Wade’i iptal etme kararını protesto ediyor. Yıllar boyunca da grup üyeleri şarkılarını ve platformlarını siyasi açıklamalar yapmak için kullandılar.

Tim Commerford, Zack de la Rocha, Tom Morello ve Brad Wilk’ten oluşan Rage Against the Machine, en son 2011’de birlikte performans sergiledi ve 2000’deki ‘Renegades’ten bu yana bir albüm yayınlamadı.

Kürtaj kararı ünlüleri öfkelendirdi İlginizi Çekebilir Kürtaj kararı ünlüleri öfkelendirdi Kate Moss'tan yıllar sonra itiraf etti: 'Soyunmamı istediler, kaçtım' İlginizi Çekebilir Kate Moss'tan yıllar sonra itiraf etti: 'Soyunmamı istediler, kaçtım' Chris Hemsworth, Thor olabilmek için işte bunları yaptı İlginizi Çekebilir Chris Hemsworth, Thor olabilmek için işte bunları yaptı
Loading...