Sözcü Plus Giriş
GALERİ Renklere göre cinsellik analizi 28 Şubat 2019 05:30
1 Hepimizin günlük hayatta en sevdiğimiz renklerin hayatımızda gerek eşya gerekse kıyafet olarak daha fazla yer almasını istiyoruz. Tavırlarımızdan tutun hobilerimize kadar kişiliğimizi belli ediyor ancak bu haberde sizin daha da özeliniz olan cinsel kişiliğinizi ele verecek bir haber hazırladık! En sevdiğiniz renklerin cinsel hayatınızdaki karakterinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? İşte en sevdiğiniz renkler ve renklere göre cinsel hayat analizi...
2 MAVİ SEVENLER YATAKTA ADETA BİR SANAT ESERİ

Yatakta cinselliği bir sanat eserine dönüştüren mavi sevenler eşlerine ve isteklerine bağlı kalmayı sevenlerdir. Cinsellikte nazik ve sabırlı davranmayı seven mavi severler için ön sevişme oldukça önemlidir.
3 TUTKUNUN RENGİ 'KIRMIZI'

Hepimiz biliyoruz ki kırmızı denince akla ilk gelen tutku ve şehvettir. Eğer ki kırmızı favori renginiz kırmızı ise cinsellikle çok çabuk tahrik olur ve hayal edebileceğiniz her koşulda seksin tadını çıkarabilirsiniz. Fanteziyi en dibine kadar yaşamayı sevenlerin rengi kırmızı!
4 DUYGUSALLIĞIN ÖN PLANDA OLDUĞU BEYAZ RENK

Duygusallığın her zaman ön planda olduğu beyaz severler için sevişmek yerine sarılıp uyumak daha önemli. Her ne kadar duygusallıkları ön planda olsa da tutucu olmayı ve gizliliği severler.
5 KARMAŞANIN RENGİ SARI

Günlük hayatlarında olduğu gibi seks hayatlarında da oldukça kararsız olan sarıgiller genellikle partnerlerinin yönlendirmelerini severler. Çekici buldukları erkekleri geri çevirmezler ancak tutku ve şehvetten bir hayli uzaktırlar.
6 CİNSEL HAYATLARINA SINIR ÇİZEN PEMBE

Pembe rengini sevenlerin cinsel hayatları genellikle sınırlıdır. Cinsellikte geleneksel olmayı sevmekle beraber yeniliklere açık değildirler. Yatakta sürekli olarak naz yapmaları partnerlerini bir yerden sonra bıktırabilir.
7 MOR RENGİ SEVENLER ULAŞILMAZI İSTİYOR!

Mor rengini çok sevenler için günlük hayatlarında ve cinsel yaşamlarında daima ulaşılmazı isterler ve kolay elde edilmekten nefret ederler. Mor rengini seven kadınların her daim kendi isteklerini ön planda tutmakla beraber eğer ki karşısındaki kişiye inanırlarsa ilişkiye girerler.
8 TUTKUNUN TEMSİLİ SİYAH

Kırmızı ne kadar canlıysa siyahta bir o kadar karanlık ve tutku doludur. Seks esnasında hiç bir sınırları olmayan siyah severler için hem sevişmek hem de seks paha biçilemez bir tutkudur.