Richard Branson, bisiklet kazası geçirdi

Virgin Group kurcusu Richard Branson, bisiklet kazası geçirdi. 71 yaşındaki Branson'ın durumu iyi olsa da kaza sonunda ağır yaralar aldı.

Richard Branson, bisiklet kazası geçirdi

Virgin Adaları’nda hayır amaçlı bir yarışa katılan Branson’ın bisiklet sürüşü kazayla sonuçlandı. Bisiklet sürerken frenlerinde sorun yaşayan Branson’ın, yaptığı kaza sonucunda kıyafetlerinde yırtıklar, vücudunda yaralar ve başında büyük bir şişlik oluştu.

Branson, Instagram’da yaptığı paylaşımda “Devasa bir bisiklet kazasından sonra neyse ki iyiyiz, ama bazı büyük şişlikler ve morluklar var!”

Branson’ın bisikletçi arkadaşı şöyle açıkladı: “Çok sert fren yapmak zorunda kaldık, önümüzde bir minibüs vardı. Richard çok güzel ve nazik bir şekilde bana ‘Frenlerim bozuluyor!’ dedi. Sonra ikimiz de kaza yaptık. Daha önce beni yoldan iten ve şimdiden özür dileyen birine rastlamadım. Söylemeliyim ki çok nazik ve kibardı!”

Branson’ın yaptığı kazadan sonra bacağında büyük bir hematom ortaya çıktı.

Bu, Richard Branson’ın geçirdiği ilk bisiklet kazası değil. 2016’da yaşadığı bisiklet kazasından sonra çenesi kırılmış ve birkaç bağını yırtmıştı.

Richard Branson uzaya giden ilk milyarder oldu İlginizi Çekebilir Richard Branson uzaya giden ilk milyarder oldu Uzay yolculuğuna günler kala Richard Branson'dan samimi itiraf: 'Biraz gerginim' İlginizi Çekebilir Uzay yolculuğuna günler kala Richard Branson'dan samimi itiraf: 'Biraz gerginim'
Loading...