Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Robert Kennedy’nin torunu yaşamını yitirdi
Robert Kennedy’nin torunu yaşamını yitirdi
ABD Başkanı John F. Kennedy'nin, kendi gibi öldürülen kardeşi eski Senatör Robert Kennedy'nin torunu Saoirse Kennedy Hill, 22 yaşında öldü.
Yaşam 3 Ağustos 2019 - 08:08

Kennedy’nin kendisi gibi suikast sonucu ölen kardeşi, eski Senatör Robert Kennedy’nin torunu 22 yaşındaki Saoirse Kennedy Hill, yaşamını yitirdi.

“KALPLERİMİZ PARAMPARÇA OLDU”

Aile tarafından yapılan açıklamada, “Sevgili Saoirsemizin kaybıyla kalplerimiz paramparça oldu. Hayatı umut, söz ve sevgi ile doluydu” ifadesine yer verildi. Büyükannesi Ethel Kennedy de “Dünya bugün biraz daha az güzel” ifadesini kullandı. Haberde, Massachusetts eyaletinin Hyannis Port bölgesindeki Kennedy konutundan acil servisin arandığı, Kennedy Hill’in kaldırıldığı Cape Cod Hastanesi’nde öldüğünün duyurulduğu aktarıldı.

ÖLÜM NEDENİ AÇIKLANMADI

Saoirse Kennedy Hill’in ölüm nedenine ilişkin net bir bilgi verilmedi. Ancak Saoirse’nin, aşırı dozda uyuşturucudan ölmüş olabileceği belirtilse de resmi bir açıklama yapılmadı. AA