Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rock star gibi tatil yapın
Rock star gibi tatil yapın
Kendinizi rock star gibi hissedeceğiniz bir tatil hayal edin...
Yaşam 4 Nisan 2016 - 15:11

Hard Rock Cafe Istanbul'a efsane yemekleri dışında 4 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında gitmek için başka bir nedeniniz daha olacak! 4 Nisan'dan itibaren her gün tüm dünyada geçerli olacak Rockbox kampanyasıyla 15 Mayıs'a kadarziyaret ettiğinizde alacağınız kodları hardrockbox.com adresine girerek Fender gitardan özel tasarım t-shirt'lere ve katılımcının seçeceği “Hard Rock Hotel”lerinden birinde  her şey dahil konaklama fırsatı yakalayacak!

Hard Rock Hotel Foto: Bülten

Rockbox, Epic Rockbox ve Legendary Rockbox isimli üç farklı kategoriden oluşan kampanya süresince beş katılımcı kendi seçeceği herhangi bir Hard Rock Hotel’de 6 gece konaklama ve ulaşım dışındaki  harcamaları da içinde olacak şekilde her şey dahil rock star gibi ağırlanacağı  tatil fırsatı kazanacak!

Tüm ay cafeyi ziyaret edecek misafirler büyük tatil dışında web sitesine kodlarını girerek efsane gitarlardan Fender ile birlikte sınırlı sayıda sadece Rockbox'a özel tasarlanan  ürünlere sahip olabilecek!

Etiketler