Sözcü Plus Giriş

‘Salt-bae’ ismiyle tüm dünyada fenomen olan Nusret Gökçe, 2017 Laureus World Sports Awards’a katıldı

Tüm dünyada tuz serpme hareketiyle fenomen haline gelen et restoranı Nusr-Et Steakhouse’un kurucusu Nusret Gökçe, nam-ı diğer ‘salt-bae’; en başarılı sporcuların ödüllendirildiği ‘Laureus Sports Awards’a özel davetli olarak katıldı. Gökçe'nin başta birçok sporcu olmak üzere dünyaca ünlü sanatçılar tarafından da farklı platformlarda kullanılan “salt-bae” hareketi bu özel geceye de damgasını vurdu.

null
Güncellenme: 12:05, 17/02/2017
‘Salt-bae’ ismiyle tüm dünyada fenomen olan Nusret Gökçe, 2017 Laureus World Sports Awards’a katıldı

Futbol, basketbol, tenis, Amerikan futbolu gibi farklı spor dallarında skor sonrasıyla özdeşleşen “salt-bae” son dönemlerde sporcuların başarılarını kutladığı karelere ilham verici oldu. Sporcular tarafından sahiplenilen bu hareketin yaygınca kullanılması üzerine Laureus Sports Awards'ta da en başarılı seçilen sporcular ödüllerini Nusret'in “salt-bae” hareketi ile kutladı.

Et konusundaki uzmanlığının yanı sıra başarılı bir ‘kick boks' sporcusu da olan Nusret Gökçe, bu yıl 14 Şubat'ta Monaco'da gerçekleşen törenin özel konuğu olarak; Nico Rosberg, Michael Phelps, Simone Biles gibi ünlü isimlerle birlikte ‘salt-bae' pozu verdi.

Dubai ve Abu Dhabi'den sonra New York, Londra ve Doha'da açılacak olan restoranlarının uluslararası bir üne kavuşmasında önemli bir payı olan Nusret Gökçe, organizasyon boyunca davetliler tarafından büyük ilgi gördü.

İlginizi Çekebilirİşte Nusret Gökçe'nin sevgilisiİşte Nusret Gökçe'nin sevgilisi