Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şampiyonluk için rüzgarla dans
Şampiyonluk için rüzgarla dans
Rüzgar sörfçüsü Fulya Ünlü, Profesyonel Rüzgar Sörfü Birliği (PWA) Dünya Kupası’nda şampiyonluk için yarışacak. Fulya, Danimarka’dan şampiyonluk elde edeceğini söyledi.
Yaşam 31 Ağustos 2016 - 00:17

ÜÇ KEZ ÜST ÜSTE KAZANDI

Üniversite öğrencisi ve rüzgar sörfü sporcusu Fulya Ünlü, Profesyonel Rüzgar Sörfü Birliği (PWA) Dünya Kupası'nda dördüncü kez üst üste gençler dünya şampiyonluğu için yarışacak. 4-9 Eylül tarihleri arasında Danimarka'da gerçekleşecek yarışa odaklanan Fulya, üç kez üst üste ‘Genç Bayanlar Dünya Şampiyonluğu' unvanını kazanmış başarılı bir sporcu.

Fulya Ünlü, dünyanın en iyi slalom rüzgar sörfçülerini buluşturan PWA Dünya Kupası'nın Danimarka'da yapılacak yarışlarında dördüncü şampiyonluğuna ulaşmayı hedefliyor.

‘KURS YANMASIN' DİYE BAŞLAMIŞ

Fulya Ünlü, rüzgar cenneti Alaçatı'da, “Kurs yanmasın” diye ağabeyinin yerine 2007 yılında başladığı rüzgar sörfünde başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyeceğini söylüyor. 20 yaşındaki İzmirli sporcu, “Danimarka'daki yarışlar sonrası hedefim üst üste dördüncü şampiyonluğu kazanmanın yanı sıra büyüklerde de derece elde etmek” diye konuştu.

MANSET-SORFCU-RESIMID_2379116