Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sapık baba, oğlunun eşcinsel olduğundan şüphelendi, kendi sevgilisiyle ilişkiye zorladı
Sapık baba, oğlunun eşcinsel olduğundan şüphelendi, kendi sevgilisiyle ilişkiye zorladı
ABD'de oğlunun eşcinsel olduğundan endişelenen baba, şüphelerini gidermek için 11 yaşındaki oğlunu 20 yaşındaki sevgilisi ile cinsel ilişkiye girmeye zorladı.
Yaşam 2 Nisan 2018 - 08:40

Alabama eyaletinde otistik oğlunun eşcinsel olduğundan şüphelenen Sean Cole isimli baba, 11 yaşındaki çocuğu kendi kız arkadaşı ile cinsel ilişkiye girmeye zorladı.

EŞCİNSELLİĞİNİ DÜZELTMEK İÇİN!

Huntsville şehrinde yaşayan 29 yaşındaki baba, sevgilisi Khadeijah Moore’dan oğluyla birlikte olmasını istedi. 20 yaşındaki genç kız sevgilisinin oğluyla ilişkiye girdi. Oğlunun eşcinsel olduğundan şüphelenen baba bu şekilde onu “düzelteceğine” inanıyordu. Çocuk annesi ile birlikte yaşadığı Georgia eyaletine geri döndüğünde ona cinsellik hakkında sorular sormaya başladı. Annenin şüphelenmesi üzerine sorguladığı çocuk başından geçenleri anlattı. Baba tutuklanırken, çocuk ile birlikte olan kadının da tecavüz suçlamasıyla arandığı açıklandı.