Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıyı duyunca dayanamayıp dans eden kız viral oldu: Despacito zirveye koşuyor!
Şarkıyı duyunca dayanamayıp dans eden kız viral oldu: Despacito zirveye koşuyor!
Bu yaz elbet bir yerlerde Despacito şarkısını duymuşsunuzdur, viral olan ve herkesin diline dolanan Despacito şarkısı inanılmaz izlenme rakamlarına ulaştı. Despacito şarkısını duyunca dayanamayıp dans eden kız ise viral oldu.
Yaşam 13 Temmuz 2017 - 10:21

YouTube’da Gangnam Style’ın rekorunun Wiz Khalifa tarafından geçilmesinden sonra birinci sıra için bir aday daha ortaya çıktı. Haberin yapıldğı an itibariyle 2 buçuk milyarın üzerinde izlenme sayısına ulaşan Luis Fonsi’nin Despacito şarkısı rekora çok yakın.

JUSTIN BIEBER’DA DESPACITO RÜZGARINA KATILDI

23 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber da Despacito şarkısını söyledi. Şarkının sahibiyle düet yapan Justin Bieber’ın videosu ise YouTube üzerinden 400 milyonun üzerinde izlendi. Daha önce bir konserde Despacito’yu söylemediği için Justin Bieber’a ayakkabı atılmıştı.

despacito-viral

KÜÇÜK KIZ DESPACITO DANSIYLA VİRAL OLDU

Despocito şarkısı YouTube haricinde de interneti sallamaya devam ediyor. Despacito şarkısını duyunca dayanamayıp dans eden kızın videosu sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi. Popüler şarkıyı duyunca dayanamayıp dansa başlayan kızın babası farklı ortamlarda şarkıyı açınca ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

Son güncelleme: 10:36 - 13.07.2017