Sözcü Plus Giriş
GALERİ Sevdiğiniz kişinin artık sizi sevmediğini nasıl anlarsınız? 13 Ağustos 2019 05:30
1 Bir zamanlar karşınızdaki kişinin size karşı hissettiği aşkın artık yok olduğunu görüyorsanız, bir sorun var demektir. Peki, aranızdaki aşkın bittiğini ve sevgilinizin sizi artık sevmediğini nasıl anlarsınız?
2 En basiti size ilgi göstermiyorsa: Partneriniz size ilgi göstermiyor ve bir başka kişiyi etkilemeye çalışıyorsa, muhtemelen yola devam etmenizin vakti gelmiştir; çünkü belli ki aranızda aşk kalmamış. Bu noktada kendinize odaklanmaya gayret gösterin.
3 Her konuda sizi suçluyorsa: Karşınızdaki kişi olan her şey için sizi suçluyorsa ve bu durumu kabullenmiyorsa aranızda yavaş yavaş buzullar oluşmaya başlamıştır. Bu konuyu onunla konuşup, çok geç olmadan ve üzülmeden kararınızı verin.
4 Ortak konular artık yoksa: Artık partnerinizle konuşabileceğiniz ortak şeyler bulamıyor, birlikteyken sessizliğe bürünüyorsanız, belli ki birbirinize karşı pek de ilginiz kalmamış.
5 Yaşadığı olayları sizinle paylaşmıyorsa: Hayatında olan bitene dair size herhangi bir açıklama yapmıyorsa, bu durum, sizi kendi hayatının bir parçası olarak görmediğinin bir işaretidir; bırakın ve yolunuza devam edin.
6 Yalan söylüyor ve konuşmuyorsa: Yalan söyleyerek, aldatarak, konuşmayarak ve anlatmayarak canınızı yakıyor ve kendinizden nefret etmenize sebep oluyor. Bu noktada, aşkınızın bittiğini kabullenmelisiniz. Bırakın onu ve kendinize odaklanın. Bunu hak ediyorsunuz.