Sicilya’dan etkilenip her gün damat gibi giyinen Ferdi Katırcı evlenmek istiyor 

Kocaeli’de 'Ferdi Romeo' olarak tanınan Ferdi Katırcı kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Her gün damat gibi giyinen Katırcı, İtalya'nın Sicilya bölgesine gittikten sonra buna karar verdiğini söylüyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi’nde görevli Ferdi Katırcı, 1999 yılında ticari gemilerde çalıştığı dönemde İtalya’ya gitti. Sicilya’da takım elbise giyerek şık dolaşanları görünce özenen Katırcı, Türkiye dönüşü hep takım elbise giymeye başladı.

“EVLENMEK İSTİYORUM”

Renkli ve şık takım elbiseleri ile dikkat çeken ve ‘Ferdi Romeo’ olarak bilinen Katırcı, her gün damat gibi giyinmesine rağmen kısmet bulamadığını söyledi. Katırcı, “Hiç evlenmedim. Biraz seçicilik oldu. Beni beğeneni ben beğenmedim, benim beğendiğim beni beğenmedi. Nasip olmadı. Evlenmek istiyorum” dedi.

“LAKABIM ROMEO”

36 takım elbisesi ile 10 çift ayakkabısı olduğunu belirten Katırcı, “Sicilya bölgesinde insanların çok şık giyindiğini gördüm. Dönünce ben de böyle giyinmeye başladım. Genelde şık giyiniyorum. İlk zamanlar çok iyi tepkiler almıyordum. ‘Hiç alışık değiliz, nasıl giyiniyorsun’ diyorlardı. Artık çevremdeki insanlar alıştı. Genelde takım elbise giyiyorum. Arada bir spor giyiniyorum. Yağmurlu havalarda takım elbise giymiyorum. Işıltılı ve şatafatlı kıyafetleri seviyorum. Maddi durumuma göre alışveriş yapıyorum. Takıları da seviyorum. Her elbisede farklı takılar takıyorum. Siyah, beyaz ve kırmızı renkleri tercih ediyorum. Takı için özel bir marka tercihim yok. Bakımlı olduğumdan dolayı da lakabım ‘Romeo” diye konuştu. (DHA)

Dünyanın en küçük milyarderinin lüks hayatı İlginizi Çekebilir Dünyanın en küçük milyarderinin lüks hayatı Ebrar Karakurt Kadıköy'de tartıştı İlginizi Çekebilir Ebrar Karakurt Kadıköy'de tartıştı Çağla Şıkel ile Tolga Akış aşk mı yaşıyor? Açıklama geldi İlginizi Çekebilir Çağla Şıkel ile Tolga Akış aşk mı yaşıyor? Açıklama geldi
Loading...